Baner FEkonkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovid

Aktualności

17.11.21 - Poznajcie naszych nowych Studentów

Poznajcie naszych nowych Studentów

W nowym roku akademickim na naszej Uczelni powitaliśmy nowych studentów, wśród nich znaleźli się także Erasmusowicze, którzy przybyli do nas na semestr zimowy.

więcej »

16.11.21 - Kolejna odsłona programu ERASMUS+

Kolejna odsłona programu ERASMUS+

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa podpisała umowę z Narodową Agencją Programu Erasmus+ i Europejskim Korpusem Solidarności na realizację kolejnej edycji programu Erasmus+. Działania w ramach nowej umowy będą realizowane w latach 2021-2023, przez 26 miesięcy.

więcej »

16.11.21 - Tożsamości kulturowe regionów karpackich – konferencja naukowa

Tożsamości kulturowe regionów karpackich – konferencja naukowa

Już w najbliższy piątek, 19 listopada 2021 r. w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się konferencja naukowa pod nazwą Tożsamości kulturowe regionów karpackich CZŁOWIEK – JĘZYK – ARCHITEKTURA – SZTUKA – KRAJOBRAZ. Organizatorami wydarzenia...

więcej »

15.11.21 - Dr Marcin Surówka z medalem Komisji Edukacji Narodowej

Dr Marcin Surówka z medalem Komisji Edukacji Narodowej

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka, dr Marcin Surówka, zastępca dyrektora Podhalańskiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych ds. dydaktycznych, p.o. kierownika Katedry Ekonomii został odznaczony medalem Komisji Edukacji Narodowej za „szczególne zasługi dla oświaty i...

więcej »

15.11.21 - Sukcesy wydawnicze pracowników Turystyki

Sukcesy wydawnicze pracowników Turystyki

Na księgarskich półkach pojawiły się dwie nowości wydawnicze, będące wynikiem pracy wykładowców kierunku turystka i rekreacja – dr Katarzyny Ceklarz i dra Piotra Sadowskiego.

więcej »

10.11.21 - Wybory na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego

Wybory na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego

Szanowni Studenci, w dniach 15-16 listopada odbędą się wybory Przewodniczącego Samorządu Studenckiego. Przedstawiamy Wam sylwetki trzech kandydatów.

więcej »

08.11.21 - Spotkanie w sprawie współpracy z Uniwersytetami Trzeciego Wieku

Spotkanie w sprawie współpracy z Uniwersytetami Trzeciego Wieku

8 listopada 2021 r. w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyło się spotkanie dr Bianki Godlewskiej-Dzioboń, prorektor ds. współpracy i projektów z przedstawicielkami zarządów Stowarzyszenia Uniwersytetów Trzeciego Wieku, oddziałów z Nowego Targu,...

więcej »
1 ... 3 4 5 6 7 ... 147

Zapowiedzi

31.12.2021 r. Architektura wnętrz - Studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »

04.02.2022 r. Dzień akademicki INHiT w PPUZ

4 lutego 2022 r. w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się Dzień Akademicki Instytutu Nauk Humanistycznych i Turystyki. 

więcej »

14.02.2022 r. Konkurs dla Młodych Architektów

Konkurs dla Młodych Architektów to jeden z najbardziej prestiżowych, ogólnopolskich  konkursów, dedykowany studentom, młodym absolwentom architektury oraz młodym architektom w ich twórczym, zawodowym rozwoju. 

więcej »
wszystkie zapowiedzi »