Baner FEkonkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovid

Zapowiedzi

23-24.11.18 r. VI Konferencja Naukowa "Zdrowie w ontogenezie"

Instytut Nauk o Zdrowiu oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu wraz ze współorganizatorem przygotowuje VI Konferencję Naukową „Zdrowie w Ontogenezie’’

więcej »

11.10.18 r Targi Pracy UEK 2018

Podczas Targów Pracy masz szansę nie tylko zapoznać się z najświeższymi ofertami pracy, ale również uzyskać pomoc w przygotowaniu do procesu rekrutacyjnego. Oferujemy możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych w CV Point, dlatego warto zabrać ze sobą życiorys. W CV Point będą również obecni doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, którzy pomogą w budowaniu ścieżki kariery.  

więcej »

Światowy Dzień Zdrowia 2017 Depresja - porozmawiajmy o niej.

Konferencja Światowy Dzień Zdrowia 2017 26 kwietnia 2017 r.  

więcej »

Dzień Otwarty 2018

Dział Promocji i Współpracy PPWSZ w Nowym Targu organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 19 marca 2018 roku w godz. 9.00-14.00.

więcej »

Marek Prawda gościem PPWSZ

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z panem Markiem Prawdą Dyrektorem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, które odbędzie się 31 marca br (piątek) o godz. 12.00 w s. T 1. 39, budynek Tatry.

więcej »

Nowoczesne technologie w nauczaniu języków obcych

Bezpłatne seminarium metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego w Instytucie Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu

więcej »

Wyniki konkursu na projekt graficzny "Witaczy" Miasta Nowy Targ

Wyniki konkursu na projekt graficzny "Witaczy" Miasta Nowy Targ

Wyniki konkursu na projekt graficzny "Witaczy" Miasta Nowy Targ

więcej »

Zaproszenie na spotkanie z dr hab. inż. Markiem Doktorem

MBP w Nowym Targu i PPWSZ w Nowym Targu zapraszają na spotkanie z dr hab. inż. Markiem Doktorem, które odbędzię się  17 marca (piątek) br. o godz. 17.00  w czytelni MBP, al. 1000- lecia 37. Prelekcja pt. " Peru - znane i mniej znane". 

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 48