studiuj na podhaluazsArchitektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Aktualności

22.07.21 - Porozumienie PPUZ z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych oraz Fundacją „Cognitione”

Porozumienie PPUZ z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych oraz Fundacją „Cognitione”

22 lipca 2021 r. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu podpisała porozumienie o współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych z Krakowa oraz Fundacją Upowszechniającą Wiedzę i Naukę „Cognitione” z Nowego Targu.

więcej »

20.07.21 - Egzamin dyplomowy studentów pielęgniarstwa

Egzamin dyplomowy studentów pielęgniarstwa

Studenci pielęgniarstwa przystąpili do egzaminu dyplomowego (licencjackiego). Wielki sprawdzian ich wiedzy i umiejętności składał się z dwóch części.

więcej »

16.07.21 - Rektor PPUZ członkiem Rady Naukowej KRYNICA SUMMIT

Rektor PPUZ członkiem Rady Naukowej KRYNICA SUMMIT

Rektor PPUZ Robert Wojciech Włodarczyk, prof. uczelni został zaproszony przez Marszałka Województwa Małopolskiego – Witolda Kozłowskiego do Rady Naukowej do spraw Szczytu Gospodarczego KRYNICA SUMMIT w Krynicy Zdroju w ramach długofalowej współpracy między województwem...

więcej »

16.07.21 - Wizyta Wojewody Łukasza Kmity na terenie starego Szpitala

Wizyta Wojewody Łukasza Kmity na terenie starego Szpitala

15 lipca br. odbyło się spotkanie wojewody Łukasza Kmity i dr Bianki Godlewskiej-Dzioboń, prorektor ds. współpracy i projektów oraz członków Komisji rektorskiej ds. rewitalizacji starego szpitala w Nowym Targu.

więcej »

16.07.21 - Zdrowie w ontogenezie

Zdrowie w ontogenezie

Centrum Badań Naukowych i Wydawnictw uprzejmie informuje, iż ukazała się monografia naukowa „Zdrowie w ontogenezie” pod redakcją dra hab. Dariusza Muchy.

więcej »

16.07.21 - Otwarcie pracowni rezonansu magnetycznego z udziałem władz PPUZ w Nowym Targu

Otwarcie pracowni rezonansu magnetycznego z udziałem władz PPUZ w Nowym Targu

W oficjalnym otwarciu i poświęceniu pracowni rezonansu magnetycznego, które odbyło się w nowotarskim szpitalu, obecni byli rektor PPUZ w Nowym Targu dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, prof. uczelni; dr Bianka Godlewska-Dzioboń, prorektor ds. współpracy i projektów oraz dr Maria...

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 139

Zapowiedzi

09.10.21 r. Akademicki Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym

Już 9 października 2021 roku, w ramach obchodów Jubileuszu 20-lecia Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, odbędą się Ogólnopolskie Zawody Kolarskie o Puchar Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego – Akademicki Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym.

więcej »

18-19.11.2021 r. Tożsamości kulturowe regionów karpackich

Celem konferencji jest próba odpowiedzi na pytanie, czy, i w jaki sposób, tożsamości kulturowe ludności zamieszkującej Karpaty znajdują odzwierciedlenie w kulturowym sposobie zachowania danej zbiorowości, elementach dziedzictwa kulturowego oraz towarzyszących kontekstach.

więcej »

Studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »