konferencja 21 majastrategiakonkurs ponekonkurs architketuraInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Ciągi liczbowe jako użyteczne narzędzie – wykład dla maturzystów

18 marca dr Jan Tatar sprawił, że oblicze królowej nauk – matematyki – zdecydowanie złagodniało. W ramach "Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ" Pan Doktor udowodnił, że ciągi liczbowe mogą być niezwykle użytecznym narzędziem. Serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi za niezwykle ciekawy wykład, zaś wszystkim słuchaczom – za obecność.

„Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”

Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przygotowali cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”.

Spotkania odbywają się online, za pośrednictwem platformy Zoom, w każdy czwartek od 11 marca do  18 kwietnia 2021 roku. Start o godz. 15.00. Uczestnicy webinariów mają możliwość zadawania pytań (na czacie ogólnym). Pod koniec spotkania, prowadzący stara się rozwiać wszystkie wątpliwości uczestników zajęć. W razie pytań o ofertę edukacyjną naszej Uczelni, do dyspozycji maturzystów pozostaje przedstawiciel Zespołu Centrum Marketingu.

Centrum Marketingu