konferencja 21 majastrategiakonkurs ponekonkurs architketuraInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Czwartkowe spotkania maturzystów z wykładowcami PPUZ

Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu poprowadzili cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”.

Spotkania odbywały się online, za pośrednictwem platformy Zoom, w każdy czwartek od 11 marca do 18 kwietnia 2021 roku. Uczestnicy webinariów mieli możliwość zadawania pytań (na czacie ogólnym). Pod koniec spotkania, prowadzący starał się rozwiać wszystkie wątpliwości uczestników zajęć. W razie pytań o ofertę edukacyjną naszej Uczelni, do dyspozycji maturzystów pozostawał przedstawiciel Zespołu Centrum Marketingu – Mateusz Mikucki, który również był moderatorem spotkania.

11 marca prof. Anna Mlekodaj zgłębiła temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji (powtórka z języka polskiego). 

18 marca dr Jan Tatar udowodnił, że ciągi liczbowe są niezwykle użytecznym narzędziem.

25 marca mgr Dorota Suder, w ramach przygotowań do matury z języka angielskiego, opowiedziała nam, dlaczego tak chętnie wykonujemy selfie.

1 kwietnia dr Dominik Borowski stanął "Oko w oko z tekstem" i przedstawił nam pułapki czytania krytycznego (w ramach przygotowań do matury z języka polskiego).

8 kwietnia dr Krzysztof Trochimiuk opowiedział o typowych błędach w języku angielskim, które popełniają użytkownicy języka polskiego.

Natomiast podczas ostatniego spotkania z cyklu „Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ”, 15 kwietnia 2021 roku, dr Jan Tatar przekonał uczestników webinarium, że rachunek prawdopodobieństwa nie musi być trudny (matematyka). 

Serdecznie dziękujemy wszystkim prowadzącym webinaria wykładowcom oraz uczestnikom naszych czwartkowych przygotowań do matury.

Organizatorem spotkań jest Centrum Marketingu.

 

 

Galeria zdjęć: