Baner FEkonkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovid

Dr Marcin Surówka z medalem Komisji Edukacji Narodowej

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka, dr Marcin Surówka, zastępca dyrektora Podhalańskiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych ds. dydaktycznych, p.o. kierownika Katedry Ekonomii został odznaczony medalem Komisji Edukacji Narodowej za „szczególne zasługi dla oświaty i wychowania”. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się 10 listopada 2021 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Medal został wręczony doktorowi Marcinowi Surówce przez Ryszarda Pagacza – II Wicewojewodę Małopolski oraz dra hab. Piotra Bułę, prof. UEK – Prorektora ds. Projektów i Współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Panu doktorowi Marcinowi Surówce serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Oprac. Centrum Współpracy i Jakości