Ratownictwo dodatkowy nabórrekrutacja 20 21Zdalne nauczaniecovidrachunkowość i analitykaankieta 2020Projekt NBPpodyplomoweBaner FE

"Droga na Harvard" - spotkanie dla zainteresowanych studiami w USA

W imieniu Akademickiego Klubu Żeglarskiego zapraszamy wszystkich studentów oraz uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie z absolwentem Uniwersytetu Harvarda, członkiem Harvard Club of Poland.

Spotkanie to odbędzie się w dniu 26 marca 2013 r. w Auli Głównej Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu o godzinie 14.00.

Celem spotkania jest zachęcenie uczniów, studentów i wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie "Droga na Harvard", o którym szerzej można przeczytać na www.droganaharvard.pl .

Nagrodą główną konkursu jest dziesięciodniowy pobyt w USA z wizytą na Uniwersytecie Harvarda.

Serdecznie zapraszamy!

Monika Jakobiszyn