Baner FEkonkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovid

Dzień Otwarty 2018

Dział Promocji i Współpracy PPWSZ w Nowym Targu pod Patronatem Honorowym Małopolskiego Kuratorium Oświaty,organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 19 marca 2018 roku w godz. 9.00-14.00.

Wydarzenie to ma na celu promocję uczelni w środowisku szkół średnich i jest doskonałą okazją dla wykładowców i studentów do zareklamowania oferty edukacyjnej PPWSZ w Nowym Targu.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną do  udziału w Dniu Otwartym Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Zgodnie z ideą Dnia Otwartego nasza Alma Mater szeroko otworzy drzwi wszystkich pracowni i laboratoriów, dając Państwu możliwość zapoznania z uczelnią, wykładowcami i studentami.

W programie mamy bogatą ofertę wykładów zgodną z podstawą programową dla szkół ponadgimnazjalnych, a także warsztaty i zajęcia pokazowe oraz prezentacje przygotowane przez studentów poszczególnych kierunków i przedstawicieli uczelnianych kół naukowych.

W przerwie zapraszamy do minikawiarenki, gdzie na każdego czekać będzie poczęstunek.

PROGRAM 

 

Galeria zdjęć: