Ratownictwo dodatkowy nabórrekrutacja 20 21Zdalne nauczaniecovidrachunkowość i analitykaankieta 2020Projekt NBPpodyplomoweBaner FE

Komunikaty

Wszystkie zamieszczone informacje zaktualizowano dnia 16.09.2020 roku

Wszystkie zakładki prosimy otwierać w przeglądarce Mozilla Firefox 

KOMUNIKATY OGÓLNE    

 

Organizacja roku akademickiego 2020/2021 (pobierz)

 

Zarządzenie nr 99/2020.RW Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu z dnia 14 września 2020 r. w sprawie organizacji kształcenia na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich --> POBIERZ

 

 
Wykaz  zajęć realizowanych zdalnie w roku akademickim 2020/2021 w sem. zimowym --> POBIERZ

 

Ważność legitymacji studenckich
 
Informujemy, że w związku z wejściem w życie  ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 legitymacje studenckie i legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności w okresie ograniczenia funkcjonowania Uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu.

 

Stypednia naukowe, dla niepełnosprawnych i socjalne będą wyplacane na indywidalne konta zgodnie z regulaminem przyznawania stypedniów tj. do 15 kwietnia z wyrównaniem za marzec. 

 

UWAGA STUDENCI !!!

W obecnej sytuacji zaleca się o załatwianie spraw drogą telefoniczną lub mailową.

Link do Rozporządzenia: http://www.dziennikustaw.gov.pl/D2020000042001.pdf

Uprzejmie informujemy, że każdy student zobowiązany jest do bieżącego monitorowania informacji zamieszczanych na stronie internetowej Uczelni www.ppuz.edu.pl, sprawdzania swojej poczty elektronicznej oraz komunikatów przesyłanych poprzez portal estudent.

Zgodnie z zaleceniami zajęcia odbywać się będą w formie zdalnego nauczania. Materiały dydaktyczne przygotowane przez prowadzących zajęcia będą rozsyłane poprzez starostów poszczególnych kierunków i lat studiów.  

Zawiesza się wszystkie zajęcia dla studentów i uczestników innych form kształcenia prowadzonych w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu od godz. 14:00 w dniu 11 marca 2020 r. do dnia 25 marca 2020 r. włącznie.  

Aby ograniczyć skutki czasowego zawieszenia zajęć i opóźnień w realizacji programu, w miarę możliwości należy zastąpić tradycyjne nauczanie zajęciami prowadzonymi zdalnie -nawet jeżeli ten sposób prowadzenia zajęć nie został przewidziany w programie danego kształcenia.

Treść zarządzenia

 

Organizacja roku akademickiego 2018/2019 (pobierz)

 

**********

Przypominamy,  iż zgodnie z § 11 ust. 5 Regulaminu Studiów PPUZ, podania o przyznanie indywidualnej organizacji studiów należy składać co najmniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem semestru, którego dotyczy podanie. Podanie wraz z aktualnym załącznikiem potwierdzającym uzasadnienie należy złożyć w Sali Obsługi Studenta (pok. 227) najpóźniej do 31.01.2020. 

 

I ROK STACJONARNY:

Opiekun roku - mgr Anna Borkowska

Sesja egzaminacyjna POPRAWKOWA letnia 2019/202POBIERZ aktualizacja 09.09

 

  • INFORMACJA dla nowoprzyjętych studentów dot. wjazdu samochodem na teren Uczelni (pobierz)

  

II ROK STACJONARNY:

Opiekun roku - mgr Katarzyna Jawoszek 

Sesja egzaminacyjna POPRAWKOWA letnia 2019/2020 POBIERZ aktualizacja 09.09

 

 III ROK STACJONARNY: 

Opiekun roku - mgr Ewa Papierz-Łapsa

Sesja egzaminacyjna POPRAWKOWA letnia 2019/202POBIERZ aktualizacja 09.09

Harmonogram obron 15.09.2020 r. <PRZEJDŹ>

 

POZOSTAŁE KOMUNIKATY

Sala Obsługi Studenta znajduje się w pok. 227  tel. 18 26 107 31; e-mail: dos@ppwsz.edu.pl

Sekretariat Instytutu znajduje się w pok. 323 tel. 18 26 10 717; e-mail: ih@ppwsz.edu.pl

Sala Obsługi Studenta czynna:

poniedziałek - piątek - 8.00 - 14.00

Sekretariat czynny:

poniedziałek - piątek - 8.00 - 14.00

 

  • Informacje dotyczace Portalu eStudent: Logując się˛ (login: numer albumu, hasło: numer PESEL) do Portalu eORDO Omnis Student ma możliwość: wglądu w swoje dane osobowe, komunikacji z prowadzącymi, odczytywania ogłoszeń od prowadzących oraz z dziekanatu, wglądu do swojego elektronicznego indeksu, sprawdzenia ocen i zaliczeń, wydruku wzoru wpisu do indeksu, sprawdzenia informacji o poszczególnych kursach, sprawdzenia najważniejszych informacji o prowadzących i zajęciach, zapoznania się z informacjami o przebiegu studiów.

 

 

  • Elektroniczne konto czytelnika w bibliotece uczelnianej Informujemy, że od 2 marca 2015 r. Biblioteka PPWSZ uruchamia elektroniczny moduł wypożyczeń w systemie bibliotecznym PATRON. Od tego momentu, studenci i pracownicy Uczelni, aby móc korzystać z zasobów wypożyczalni, zamiast tradycyjnych kart czytelnika otrzymają indywidualne konta elektroniczne.Informacje na temat tego, co należy zabrać ze sobą, aby założyć elektroniczne konto w bibliotece znajdują się TUTAJBibilioteka PPWSZ w Nowym Targu zaprasza na swoją stronę internetową, gdzie znajdziecie Pańswo wszyskie aktualne wydarzenia dotyczące Biblioteki- przejdz

 

  • Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zagranicznych wyjazdów na praktyki z programem Erasmus (przejdź) Booking assistant in BARCELONA - Remuneration: 400€/month - (pobierz) NEW Food&Beverage in Ibiza - Remuneration:  200 €/month + meals + accommodation -  (pobierz) NEW Public Relations in Tenerife - Remuneration :  200 €/month + meals + accommodation for the first 2 weeks - (pobierz) NEW Recepcjonista we Francji- Remuneration: 505 € miesięcznie + zakwaterowanie + wyżywienie - (pobierz) NEW

 

  • Nowy regulamin studiów znosi obowiązek posiadania i uzupełniania indeksu w formie papierowej od roku akademickiego 2015/2016, w związku z tym student posiada tylko e-Indeks w module e-Student. Odstępujemy również od obowiązku uzupełniania papierowej wersji KOOS (Karty Okresowych Osiągnięć Studenta). KOOS (e-Indeks) po zaliczeniu semestru  będzie możliwa do wydrukowania w systemie e-Student.