Legia Akademicka 2021Nowa WIFIInwestycje PPUZSukces UczelniInformatyzacja PPUZ w Nowym Targu (cyfrowa uczelnia 3.0)Zdalne nauczaniecovidBaner FE

Konkursy

W tym miejscu znajdziesz informacje o aktualnych konkursach tematycznych.

KONKURS DLA MŁODYCH INŻYNIERÓW

KONKURS DLA MŁODYCH INŻYNIERÓW

Konkurs dla Młodych Inżynierów to jeden z najpoważniejszych konkursów dedykowanych studentom oraz młodym absolwentom budownictwa. Konkurs wspiera studentów wydziałów budownictwa oraz młodych inżynierów w ich twórczym, zawodowym rozwoju. Wyłania autorów najlepszych prac,...

więcej »

„Jan Paweł II. Co dalej?” – konkurs fotograficzny

„Jan Paweł II. Co dalej?” – konkurs fotograficzny

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki ogłosiła konkurs fotograficzny pn. „Jan Paweł II. Co dalej?”. Mogą wziąć w nim udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

więcej »

III Konkurs Szopek Regionalnych w Sieniawie

Zespół ParkowoDworski w Sieniawie ogłasza konkurs na szopki w stylu regionalnym. Do budowy mogą być wykorzystane materiały naturalne a konstrukacja szopki powinna być drewniana.

więcej »

Szkice Architektoniczne 2019 - konkurs architektoniczny

Zapraszamy do udziału w konkursie architektonicznym pt. Szkice Architektoniczne, który skierowany jest do studentów kierunków architektonicznych uczelni wyższych oraz uczniów szkół średnich. Tegoroczny temat to Człowiek - Architektura - Środowisko.  

więcej »

Konkurs „Lifestyle – żywienie i ruch”

Konkurs „Lifestyle – żywienie i ruch”

Akademia Dietetyki ogłasza konkurs na fenomenalny artykuł popularnonaukowy. Napisz interesujący i nowatorski artykuł na dowolnie wybrany temat dotyczący aktywności fizycznej z elementami żywienia i wygraj płatny staż o wartości 1000 zł lub specjalistyczne kursy online!

więcej »
1 2