studiuj na podhaluazsArchitektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE
Szybki kontakt

ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ

e-mail: ppwsz@ppwsz.edu.pl
szczegółowe dane »

Na własnej skórze

NATI –  cudowny aparat do sprawdzania stanu skóry testowały dzisiaj nasze studentki kosmetologii. To niepozornie wyglądające urządzenie daje możliwość wszechstronnej
i dogłębnej oceny kondycji skóry twarzy i szyi.

 

Dzięki specjalnemu czujnikowi i kamerze z  czterdziestokrotnym powiększeniem nic nie ukryje się przed diagnostą. Studentki mogły na własnej skórze przekonać się jak dokładnie NATI sprawdza stan nawilżenia, natłuszczenia i złuszczania tkanki. Aparat ocenia także stan naczyń krwionośnych i zmiany naczyńkowe oraz głębokość zmarszczek, ale z racji tego, że badały się nim dzisiaj same jędrne młode twarze, ten parametr akurat nie został sprawdzony.

Warto podkreślić, że NATI nie tylko diagnozuje problemy skórne, ale co ważne, proponuje terapię kosmetyczną. W wydruku ze szczegółowym  opisem badania klient otrzymuje program zalecanej pielęgnacji. Wszystkie dane mogą być przechowywane w komputerze, dzięki czemu możliwe jest porównanie wyników kolejnych testów.

Badanie trwa kilka minut, jest bezbolesne i nieskomplikowane. Tego typu aparaty coraz częściej spotyka się w gabinetach kosmetycznych. Uczelnia, dzięki  współpracy z producentami sprzętu kosmetologicznego, zapewnia studentkom niezbędne w przyszłej pracy szkolenia.

 

Galeria zdjęć: