konferencja 21 majastrategiakonkurs ponekonkurs architketuraInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Neonia - Klinika medycyny estetycznej

 

PEŁNA NAZWA FIRMY / INSTYTUCJI

Neonia - Klinika medycyny estetycznej

OSOBA KONTAKTOWA

 

ADRES (ulica, miejscowość, kod, województwo)

Kobierzyńska 186g/1

30-382 Kraków (dzielnica Ruczaj)

Małopolskie

Tel./fax:

e-mail: bok@neonia.com.pl

tel. kom.:

www: https://neonia.com.pl/

KRÓTKA INFORMACJA O FIRMIE / INSTYTUCJI (branża, profil działalności)

Centrum laseroterapii Neonia w Krakowie to nowoczesna klinika medycyny estetycznej i kosmetologii, w której oferowana jest szeroka gama zabiegów. Dzięki dysponowaniu wyłącznie najnowocześniejszymi laserami oraz urządzeniami hi tech, specjaliści z kliniki Neonia mają możliwość wykonywania wyłącznie uznanych na światowym rynku beauty zabiegów, cechujących się wysoką skutecznością i zredukowanym do minimum ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. W ofercie kliniki Neonia znaleźć można m.in. zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego. Stosowane są najnowocześniejsze lasery Alma lasers oraz aparatury na ciało jak Endermologia Aliance czy Accent Prime,

 

OFEROWANE STANOWISKO

Kosmetolog

OPIS ZADAŃ / OBOWIĄZKI

Obsługa recepcji, Pomoc lekarzom przy obsłudze pacjenta, Z czasem wykonywanie zabiegów na ciało oraz zabiegów laserowych.

 

WYMAGANIA

Zapoznanie się z ofertą kliniki na stronie neonia.com.pl, kreatywność, doświadczenie w obsłudze klienta będzie atutem, umiejętność pracy w zespole, Chęć pogłębienia wiedzy z laseroterapii i medycyny estetycznej.

 

 

WARUNKI ZATRUDNIENIA (rodzaj umowy, miejsce pracy, szkolenia itp.)

Staż płatny (warunki finansowe i godziny pracy do uzgodnienia), Szkolenia z urządzeń hi-tech do laseroterapii i modelowania ciała, Możliwość rozwoju. Po okresie stażu dla odpowiedniego kandydata oferujemy umowę o pracę.

SPOSÓB KONTAKTOWANIA SIĘ Z FIRMĄ / INSTYTUCJĄ:

mailowo

OFERTA WAŻNA DO: 31.12.2020