Ratownictwo dodatkowy nabórrekrutacja 20 21Zdalne nauczaniecovidrachunkowość i analitykaankieta 2020Projekt NBPpodyplomoweBaner FE

Ratownictwo medyczne – studia z pasją!

Kiedy wszyscy inni uciekają, Ty biegniesz w przeciwną stronę, chcąc nieść pomoc innym, bez względu na okoliczności? Twoja odpowiedź na to pytanie okazała się twierdząca? Zapraszamy Cię zatem na studia I stopnia na kierunku ratownictwo medyczne!

Każdy, kto znalazł się kiedyś w krytycznej sytuacji wymagającej interwencji lekarza wie, jak ważny jest pierwszy kontakt z ratownikami medycznymi. To właśnie oni stają do –najczęściej nierównej – walki o nasze zdrowie i życie. Podhalańska Uczelnia kształci ratowników medycznych, którzy są nie tylko świetnie wyposażeni w fachową wiedzę teoretyczną, ale również posiadają specjalistyczne umiejętności praktyczne pozwalające na ratowanie zdrowia i życia. Nasi absolwenci wiedzą, że najważniejszy w ich pracy jest człowiek, do którego mają głęboki szacunek.

Zawód ratownika medycznego nie jest łatwy. Musisz zdawać sobie z tego sprawę, decydując o wyborze właśnie tego kierunku studiów. Jeśli jednak podejmiesz wyzwanie, wiedz jedno, ta profesja potrafi przynieść wiele satysfakcji i radości. Pomyśl tylko – Twoja praca nie musi być monotonna, jeśli potrzebujesz czuć, że żyjesz każdego dnia, a przy tym ratować życie i zdrowie innych – ten kierunek jest właśnie dla Ciebie. To prosta droga do zatrudnienia w Zespołach Ratownictwa Medycznego, Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym czy Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Jeśli wykonujesz już inny zawód, ale rozglądasz się za zdobyciem dodatkowych uprawnień – pamiętaj – studia z ratownictwa medycznego dają przepustkę do wielu innych profesji, a także stanowią mocny argument na rynku pracy. Nie czekaj! Studiuj ratownictwo medyczne na PPUZ w Nowym Targu! 

Zasady rekrutacji

Galeria zdjęć: