inauguracja rokuZdalne nauczaniecovidProjekt NBPBaner FE

Spotkanie ze studentami I roku bezpieczeństwa narodowego

1 października 2020 r. rozpoczął się kolejny rok akademicki. Ten dzień z pewnością zapadnie w pamięć studentów pierwszego roku kierunku bezpieczeństwo narodowe, którzy zostali przywitani w murach Podhalańskiej Uczelni przez Pełnomocnik Rektora ds. współpracy i rozwoju dr Biankę Godlewską-Dzioboń, Dyrektor Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki dr Małgorzatę Wesołowską oraz koordynator kierunku dr hab. Monikę Ostrowską.

Studenci mieli okazję zdobyć wiele cennych informacji nie tylko na temat organizacji kształcenia, ale również praktycznej strony studiowania. Pierwszy rok nie należy do najłatwiejszych, ale z pewnością okazuje się niezapomniany.

Przed wszystkimi studentami oraz wykładowcami Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu rok akademicki pełen wyzwań. Warto rozpocząć ten czas z dużym zapałem do pracy, motywacją i optymizmem – na przekór niepewnym czasom.

Anna Gródek/DPiW