Baner FEkonkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovid

Zapowiedzi

V KONFERENCJA NAUKOWA STUDENCKIEGO KOŁA NAUKOWEGO "AD QUADRATUM" - 10 MAJA 2014 R.

W dniu 10 maja 2014 r. odbędzie się V Konferencja Naukowa Studenckiego Koła Naukowego „Ad Quadratum” działającego przy Instytucie Architektury i Urbanistyki Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

więcej »

Kokoszkowe Juwenalia

"Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na Kokoszkowe Juwenalia! Już 15go maja, na rynku w Nowym Targu wystąpią Marcin Daniec z grupą artystyczną, Zabili mi Żółwia, Luxtorpeda i inni. Bezpłatny wstęp na wszystkie koncerty! 16 maja odbędzie się dzień sportowy, a 17 maja zapraszamy na II Bieg o Puchar Rektora PPWSZ.   Szczegóły na plakatach, www.ppwsz.edu.pl i facebooku Podhalańskich Juwenaliów...

więcej »

Konferencja Studenckich Kół Naukowych "Pacjent XXI wieku" - 12 maja 2014 r.

Studenckie Koła Naukowe Instytutów Fizjoterapii, Pielęgniarstwa oraz Ratownictwa Medycznego serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej pt. „Pacjent XXI wieku”, która odbędzie się 12 maja 2014 r. o godz. 11.00 w sali T 1.37 w Centrum Dydaktyczno-Bibliotecznym PPWSZ.

więcej »

II Bieg o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym Targu

Podobnie jak w roku ubiegłym Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zaprasza wszystkich chętnych studentów i pracowników uczelni do udziału w II Biegu o Puchar Rektora. Trasa biegu została wydłużona do równych dziesięciu km i prowadzi z Rynku przez osiedla Nowe, Zadział, Robów i Szuflów do siedziby Uczelni na Kokoszkowie. Informacje i link do rejestracji znajdują się tutaj http://www.ppwsz.edu.pl/i-bieg-o-puchar-rektora-ppwsz-w.html   Poszukujemy...

więcej »

Oddaj krew, uratuj komuś życie!

Samorząd studencki Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej już po raz kolejny organizuje WAMPIRIADĘ. 3 i 4 kwietnia wszyscy którzy chcą oddać krew mogą zgłosić się do Sali Bankowej Centrum Dydaktyczno –Bibliotecznego PPWSZ, przy ul. Kokoszków 71.

więcej »

Nie bądź obojętny- pomóż potrzebującym!

Otwórz usta. Zrób wymaz i zostań dawcą. Wystarczy 5 minut, by uratować komuś życie. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu włącza się do walki z rakiem krwi.

więcej »

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Aktywność ruchowa w okresie starzenia jako element profilaktyki zdrowotnej" - 11-12.04.2014 r.

Instytut Fizjoterapii oraz Dział Nauki i Wydawnictw PPWSZ serdecznie zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową "Aktywność ruchowa w okresie starzenia jako element profilaktyki zdrowotnej", która odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2014 r. w Centrum Dydaktyczno-Bibliotecznym PPWSZ w Nowym Targu.

więcej »

Sit down, please…

Wygodny mebel  czy dzieło sztuki? A może jedno i drugie. Krzesła, a właściwie krzesełka dla dzieci były przedmiotem zainteresowania studentów III roku Architektury i Urbanistyki PPWSZ. W pojedynkę i grupowo, wykorzystując różne materiały i techniki, tworzyli wymyślne, ale jednocześnie wygodne i praktyczne  siedziska dla najmłodszych.

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 48