Baner FEkonkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovid

Zapowiedzi

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ: NARCIARSTWO POWSZECHNE ZJAZDOWE

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ: NARCIARSTWO POWSZECHNE ZJAZDOWE Praca dla ludzi pełnych energii i pasji! Zdobądź nowy zawód - instruktora narciarstwa zjazdowego z Fundacją na rzecz PPWSZ w Nowym Targu. Ruszamy już w marcu! Cena: 1150 pln (cena nie obejmuje ceny części ogólnej) Specjalnie dla studentów PPWSZ w Nowym Targu 5 % zniżki!!! Cena nie obejmuje karnetów narciarskich w ośrodku Kluszkowce, dojazdów, posiłków i noclegów. Sprzęt narciarski kursanci zapewniają sobie...

więcej »

Konferencja szkoleniowa dla dyrektorów przedszkoli powiatu nowotarskiego, tatrzańskiego i limanowskiego - 07.02.2014 r.

Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Dział Nauki i Wydawnictw serdecznie zapraszają dyrektorów przedszkoli powiatu nowotarskiego, tatrzańskiego i limanowskiego na spotkanie dot. nadzoru pedagogicznego dyrektora nad realizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

więcej »

Pokonkursowa wystawa fotograficzna "Wakacyjna przyroda w obiektywie"

Dział Nauki i Wydawnictw, Podhalańskie Koło Naukowe Ochrony Środowiska oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie serdecznie zapraszają do obejrzenia pokonkursowej wystawy fotograficznej "Wakacyjna przyroda w obiektywie". Wystawa będzie dostępna od 27 stycznia 2014 r. w holu Centrum Dydaktyczno-Bibliotecznego PPWSZ.

więcej »

Spotkanie dla dyrektorów, pedagogów i nauczycieli powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego – 24.01.2014 r.

Dział Nauki i Wydawnictw oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie serdecznie zapraszają na konferencję szkoleniową z zakresu wczesnego rozpoznawania zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży, a także z zakresu zagrożeń "w sieci". Spotkanie skierowane jest do dyrektorów, pedagogów i nauczycieli powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego.

więcej »

Praktyki zawodowe na Rodos!!!

Praktyki zawodowe na Rodos!!! Przyjedz i przekonaj się że to oferta dla Ciebie!!! Czwartek 16.01.2014 sala 112 budynek Gorce godz.11:30

więcej »

Wykład audytoryjny dr Jolanty Brandys „Geometria nie tylko Euklidesowa”

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wykład audytoryjny dr Jolanty Brandys "Geometria nie tylko Euklidesowa" - który odbedzie się 13.01.2014r. o godz. 10:00, PPWSZ aula, ul. Kokoszków 71.

więcej »

Zbieramy środki czystości dla Domu Pomocy Społecznej w Białce Tatrzańskiej

Dnia 18.12.2013 roku zbieramy środki czystości które przekażemy Domowi Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Umysłowo Prowadzonego Przez Zgromadzenie Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.Szczegóły na plakacie.Liczymy na waszą pomoc!

więcej »

Ciuchowisko, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań i rzeczy wszelakich

Każdy z nas ma w swojej szafie rzeczy, których z jakiegoś powodu nie chce założyć - bo kolor nie ten, bo za ciasne, bo do niczego nie pasuje, bo nietrafiony prezent lub zakup...

więcej »
1 ... 4 5 6 7 8 ... 48