konferencja 21 majastrategiakonkurs ponekonkurs architketuraInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Zasady rekrutacji

Drodzy Kandydaci!

Informujemy, że rekrutacja na studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu na rok akademicki 2021/2022 rozpocznie się już od 1 czerwca 2021 r. 

1) rejestracja w systemie e-Kandydat oraz składanie dokumentów w formie on-line trwa do 23 lipca 2021 r.;

2) egzamin wstępny z rysunku odręcznego na studia I stopnia na kierunek architektura odbędzie się 26 lipca 2021 r. na terenie Uczelni;

3) wyniki postępowania w sprawie przyjęcia na studia zostaną ogłoszone 30 lipca 2021 r. i przesłane kandydatom drogą elektroniczną;

4) dokonanie wpisu na listę studentów odbędzie się od 2 do 4 sierpnia 2021 r. na terenie Uczelni.

Zachęcamy Was do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat przebiegu rekrutacji oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego z Działem Nauczania.

Studia pierwszego stopnia - licencjackie i inżynierskie oraz jednolite studia magisterskie

 

Studia drugiego stopnia - magisterskie

 

Oferta studiów stacjonarnych popołudniowych skierowana jest głównie do osób pracujących oraz kandydatów, którzy z innych względów nie mogą uczęszczać na zajęcia w tygodniu w godzinach przedpołudniowych. Wykłady i ćwiczenia będą realizowane od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem przeznaczonym dla studiów stacjonarnych, natomiast zajęcia o charakterze praktycznym będą odbywały się w dni powszednie po godzinie 16.00, a także w soboty.  Po zakończeniu rekrutacji, jeżeli  zgłosi się odpowiednia liczba osób, zapadnie decyzja o uruchomieniu popołudniowej grupy zajęciowej.

 

Studia podyplomowe

 

Wybierając naukę w naszej Uczelni zdobędziecie Państwo wiedzę, umiejętności, kompetencje oraz kwalifikacje zawodowe, dzięki którym łatwiej odnajdziecie się na konkurencyjnym rynku pracy.